Najtańsze OC, OC online, sprawdź OC || najtanszeoconline.pl
OC bez agenta

Ubezpieczenie OC – jak kupować przez Internet?

Ubezpieczenie kupisz wygodnie

To zaskakujące, że tak wiele osób wciąż jeszcze kupuje polisę OC u agenta. Ubezpieczenie samochodu przez Internet jest nie tylko tańsze, ale też prostsze. Jak korzystać z sieci, aby móc kupić najtańsze OC samochodu? Poniżej przedstawiamy kilka praktycznych porad jak można kupić tanie ubezpieczenie oc bez pośrednictwa agenta.

Krok pierwszy: kalkulator ofert

Szukając najlepszej oferty, warto skupić się na niezależnych (czyli na niepowiązanych z żadnym towarzystwem ubezpieczeniowym) porównywarkach ofert. W ten sposób zyskujemy gwarancję, że w wynikach wyszukiwania rzeczywiście pojawią się propozycje wszystkich firm. Teraz wystarczy wybrać tanie ubezpieczenie OC i kliknąć w link przekierowujący na stronę towarzystwa.

Krok drugi: formularz

Teraz pozostaje już tylko wypełnić formularz, znajdujący się w zasobach witryny. Oczywiście wymaga to podania szczegółowych danych osobowych i danych pojazdu, który ma być objęty ubezpieczeniem. Każdy formularz zawiera też sporo pytań, na które obowiązkowo należy odpowiedzieć – na tej podstawie dokonywana jest wycena. Po zaakceptowaniu warunków i wykonaniu przelewu na określoną w umowie kwotę, kierowca jest już w posiadaniu taniej polisy OC.

One comment

  • Dario25

    W internecie można na prawdę załatwić wiele rzeczy szybciej niż taniej. OC kupuję w sieci od lat, nie ma różnicy jak i gdzie je kupisz więc zwróć uwagę na ceny! Proste 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *